Відеозв'язку в Skype виповнилося 10 років

Популярному месенджеру виповнилося 10 років. Точніше - появі функції відеозв'язку, яка і зробила його популярним.

 

     13 січня виповнилося 10 років з дня появи функції відеозв'язку в популярній програмі Skype. У мобільній версії відеозв'язок з'явилася тільки 6 років тому. Сам же месенджер вперше з'явився більше 12 років тому.

 

     В "настільної" версії програми пізніше з'явилася і можливість відеоконференцій, хоча у версії для Linux вона досі не підтримується. А в Windows і OS X вона доступна вже кілька років. При цьому на мобільних пристроях такої можливості поки немає.

 

     Але, з нагоди десятирічного ювілею, розробники заявили, що додадуть цю можливість в мобільні додатки на платформах Android, iOS і Windows 10.

 

     Судячи зі слів розробників, нововведення з'явиться вже протягом найближчого тижня, що цілком логічно - конкурент від Google давно має можливість організації відеоконференцій до 10 осіб. А в світлі ситуації на ринку мобільних додатків, у продукції Microsoft далеко не кращі показники. Поки не повідомляється, чи буде для мобільних версій Skype встановлений той же ліміт, що і для настільних - не більше 10 осіб для безкоштовної версії.

 

     Також поки не називається точна дата випуску програми. Цікаво, що за даними розробників, тільки на мобільних платформах вироблено понад 750 000 000 установок Skype, не читаючи ПК і мобільних пристроїв на "настільних" сістемах.получат можливість випробувати цю можливість на кілька тижнів раніше за інших.

 

 

     За минулі 10 років було передано практично 2 трілліарда хвилин відео, і порядку 750 000 000 користувачів встановили додаток Skype на свої пристрої.