ВКонтакте запустить функціонал грошових переказів?

     Незабаром користувачі ВКонтакте зможуть здійснювати грошові перекладами. Новий функціонал буде запущений до кінця поточного року. Принцип його роботи аналогічний сервісу, реалізованого в рамках соціальної мережі «Однокласники».

 

До кінця поточного року в рамках провідної російської соціальної мережі з'явиться функціонал для здійснення грошових переказів між користувачами ВКонтакте. Примітно, що для його використання не буде потрібно номер картки одержувача. Відправнику грошового переказу досить буде вказати ім'я користувача в соціальній мережі.

 

ВКонтакте запустить функціонал грошових переказів?
Прес-служба ВКонтакте відмовилася коментувати дану інформацію. Однак відразу кілька достовірних джерел, обізнаних про плани розвитку провідної російської соціальної мережі, стверджують, що даний функціонал з'явиться як в її веб-версії, так і в офіційних мобільних додатках. При цьому про розмір комісії, яка буде стягуватися за вчинення грошового переказу поки нічого не відомо.

 

Примітно, що подібний інструмент деякий час назад був запущений в ще одній популярній російській соціальній мережі - «Однокласники».

 

Крім того варто нагадати, що обидва провідних російських соціальних ресурсу належать корпорації Mail.Ru Group. У реалізації проекту для соціальної мережі «Однокласники» брав участь банк ВТБ24. В результаті для того щоб здійснити переказ грошових коштів іншому користувачеві соціальної мережі «Однокласники», потрібно, щоб відправник прив'язав особисту банківську карту (Maestro, Visa або MasterCard) до свого профілю. Після цього необхідно натиснути на кнопку «Грошові перекази», доступну в інтерфейсі. Потім потрібно вибрати зі списку друзів по соціальній мережі одержувача переказаних коштів і вказати суму. При цьому до профілю одержувача грошового переказу також повинна бути прив'язана хоча б одна банківська карта.

 

Мінімальна сума, яку можна відправити в межах соціальної мережі «Однокласники», становить 500 рублів. Максимальна - 75 тисяч рублів.

 

За словами керівника прес-служби соціальної мережі «Однокласники» Анастасії Жбанова, функція перекладу грошових коштів вельми популярна серед користувачів ресурсу. Середня сума переказу складає 4 тисячі рублів.

 

Також було відзначено, що даний функціонал продемонстрував свою затребуваність фактично відразу після запуску. Більш того багато користувачів просили адміністрацію соціальної мережі реалізувати можливість переказу грошей за кордон. Після цього в «Однокласниках» з'явилася можливість переслати гроші користувачам соціальної мережі, які проживають за кордоном.

 

Крім того Анастасія Жбанова підкреслила, що запуск в рамках соціальної мережі спеціального сервісу для здійснення грошових переказів, є очевидним етапом розвитку ресурсу. «Однокласники» вже давно стали не тільки майданчиком для спілкування друзів і знайомих, а й зручним сервісом для оплати громадського транспорту, перегляду телевізійних програм і здійснення грошових переказів.